STABILA 16957 - Přijímač laserového paprsku pro rotační lasery voděodolný REC 300 (krytí IP67) červená verze
410 EUR

STABILA 16957 - Přijímač laserového paprsku pro rotační lasery voděodolný REC 300 (krytí IP67) červená verze

 
STABILA 16957 - Přijímač laserového paprsku pro rotační lasery voděodolný REC 300 (krytí IP67) červená verze
Výrobce
Kód
16957
EAN
4005069169572
Vaše cena bez DPH : 338.47 EUR
Vaše cena bez DPH
338 EUR

bez DPH

 
DPH
21%
Vaše cena s DPH
410 EUR
Objednat
s DPH 410 EUR
bez DPH 338 EUR
ks
Dostupnost

HK - Kladská

­
HK - Kladská
 

HK - Pardubická

­
HK - Pardubická
 

Sklad dodavatele

­
Sklad dodavatele

Na dotaz

HK - Kladská

Na dotaz

HK - Pardubická

Na dotaz

Sklad dodavatele

Obrázky mají pouze informativní charakter. Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

    Podrobnosti

    Charakteristika :

    - STABILA REC 300 Digital je přijímač se snadným ovládáním pro rychlý záznam rotačních laserů.
    - Přijímačem REC 300 Digital je možno zachycovat laserové paprsky z rotačních laserů, i když pro lidské oko už nejsou viditelné.
    - Vzdálenost od polohy „na linii“ se digitálně zobrazí jako změřená hodnota.
    - dodáváno včetně držáku na lať
    - pouze pro ČERVENOU verzi laseru

    Parametry

    Parametry

    Barva Žlutá
    Odolnost ** Vysoká odolnost

    Produkt manažer:

    6 - TECHNICKÁ PODPORA,  495 535 768,  info@landsmann.cz

    Stránky výrobce:

    www.stabila.com

     
     
     
  • Set My1Stabila

    12.11.2017

    Pro příznivce značky připravila stabila Set My1Stabila, který je určen pro mladou generaci s moderním životním stylem. Značka My1Stabila je založena na postoji charakterizovaném tvořivost a inovac. 


  • Zelený Laser i u nás

    31.10.2017
    přejdi na produkt

    LAX 300 G je ideálním partnerem profesionálů v interiérech. Inovativní technologie STABILA GREENBEAM poskytuje ostré, extrémně jasné laserové linky, díky nimž je vaše práce ještě účinnější a produktivnější. Laser můžete použít jako olovnici i na vyrovnávací práce na podlaze, na stěně i na stropě současně - díky tomu je laser skutečně všestranný, s mnoha oblastmi použití. Nejnovější úsporné laserové diody umožňují provozní dobu až 15 hodin.


  • Nový podlahový laser pro obkladače

    13.04.2017
    Přejdi na produkt

    Přesný úhel na podlaze díky laserovým čárám strým jako břitva s dobrou viditelností až do 15m.
    Tento skladný a praktický laser umožňuje obzvláště rychlou a čistou práci, ať už pokládáte dlažbu, parkety, plovoucí podlahu, koberce nebo PVC.
    Nová optika STABILA sdružuje laserové linie a vysílá je na podlahovou plochu s optimální viditelností a dokonale ostrou linií laserového paprsku až do vzdálenosti 15m.

  • Nejlepší vodováha to je typ R 3000

    15.03.2016
    přejít na produkty

    Vodováha, kterou profesionálové požadovali. Extrémně robustní a odolná vodováha s "R" profilem a mimořádně širokým měřicím povrchem. Vysoce přesné měření ve všech polohách. Vodováha díky robustnosti a profilu lze použít také jako pravítko, nebo jako stahovací lať.